Binance’ye Yeni Altcoin Geliyor! Fiyat Pik Yaptı


Gitcoin’in (GTC) ardından, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa Tornado Cash’i (TORN) “TORN/BTC, TORN/BNB, TORN/BUSD ve TORN/USDT” ticaret çiftleri ile platformuna ekliyor. Kripto paranın fiyatı duyurunun ardından sert yükseldi.

Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor: Tornado Cash (TORN)!

Popüler Bitcoin ve kripto para borsası Binance yeni bir altcoin listeliyor. Borsa Tornado Cash’i (TORN) listeleyeceğini şu sözlerle duyurdu:

Binance, Tornado Cash‘i (TORN) listeleyecek ve TORN/BTC, TORN/BNB, TORN/BUSD ve TORN/USDT ticaret çiftleri için 11.06.2021 tarihinde açık ticaret yapacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak borsaya TORN yatırmaya başlayabilir. TORN için para çekme işlemleri 11.06.2021 tarihinde açılacak. Genellikle yüksek fiyat dalgalanmalarına maruz kaldıklarından, yeni listelenen kripto paralar ile işlem yaparken lütfen yeterli risk değerlendirmesi yaptığınızdan emin olun. TORN Listeleme Ücreti: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak. Desteğiniz için teşekkürler!

Coingecko’ya göre, TORN’un fiyatı listelendikten sonra fırladı. Kripto para 68 dolar seviyelerinden 86,2 doların üzerine kadar çıktı. Bu rakamlar altcoin fiyatında yüzde 27’lik bir artış yaşandığını gösteriyor.

Kripto para projesi Tornado Cash (TORN) nedir?

Tornado Cash, Ethereum üzerine kurulu, merkezi olmayan, gözetimsiz bir gizlilik çözümüdür. Alıcı ve hedef adresler arasındaki on-chain bağlantıyı keserek işlem gizliliğini geliştirir. TORN, platformun yönetim tokenidir ve TORN sahipleri, protokolü değiştirmek için teklifler oluşturabilir ve oy kullanabilir. Tornado Cash, Zcash ekibi tarafından açık kaynak araştırmasına dayalı olarak geliştirilirken, protokol, kullanıcıların akıllı sözleşme hizmeti aracılığıyla ETH ve ERC-20 mevduatı göndermesine olanak tanır.

altcoin

Tornado Cash, bir kullanıcı varlıkları her yatırdığında gizli bir hash oluşturur. Akıllı sözleşmeleri daha sonra taahhüt olarak adlandırılan hash ile birlikte depozitoyu kabul eder. Taahhüdün amacı, gerçek göndericiyi belirlemek ve para çekme işlemi sırasında söz konusu kullanıcının varlıkların sahibi olduğunu kanıtlamaktır. Kullanıcı, istekte bulunurken hash değerini girerek, zincirde herkese anonim kalırken esasen kimliğini doğrular.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!